Zasłużeni dla szpitala

W dniu 1 marca 2024 roku, oprócz otwarcia po remoncie Oddziału Hematologii, odbyła się również doniosła uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych  pracownikom naszego szpitala.

Jesteśmy dumni, że wśród personelu naszej placówki są ludzie, którzy wypełniając swoje codzienne obowiązki służbowe wyszli poza ich zakres, wykorzystując swoje umiejętności w pracy nad rozwojem ośrodka, podnoszeniem standardów, a także angażując się w prace społeczne.

Odznaczenia wręczał I Wicewojewoda Podkarpacki Pan Wiesław Buż.

Odznaczenia otrzymali:

Brązowy Krzyż Zasługi:

Pani mgr piel. Zenona Radwańska – Naczelna Pielęgniarka

Złoty Krzyż zasługi:

Pani mgr piel. Grażyna Miksiewicz – Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Radioterapii

Pani mgr piel. Bożena Mendyka – Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Medycyny Paliatywnej

Pani lek.  Izabela Gładysz – specjalista onkologii klinicznej, Zastępca Kierownika Dziennego Oddziału Chemioterapii i Hematologii Onkologicznej:

Pan dr n. med. Józef Oberc – specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, wieloletni Ordynator Oddziału Chirurgii Onkologicznej.

Gratulacje!