Zapraszamy na szczepienia

Szanowni Państwo!

W chwili obecnej nasz szpital posiada wolne miejsca na szczepienia przeciwko COVID-19 następującymi szczepionkami:

• Pfizer
  • Moderna

Zapraszamy na szczepienia wszystkie chętne osoby zgodnie z listą roczników publikowaną przez rząd, jak również osoby młodsze wymienione w rozporządzeniu Ministra Zdrowia (m.in. medycy, służby mundurowe, nauczyciele, pacjenci onkologiczni).

Aby zarejestrować się na szczepienie należy mieć wystawione e-skierowanie, które powinno być wystawione automatycznie dla poszczególnych roczników.
Jeżeli osoby uprawnione nie posiadają e-skierowania, powinno być ono wystawione przez lekarza rodzinnego (lub innego lekarza).

Pracownicy CallCenter nie mają możliwości wystawienia e-skierowania.
Rejestracja odbywa się przez CallCenter pod numerem 13 43 09 525 w godzinach 8:00 – 15:00.
Aby zarejestrować się na szczepienie należy podać nr PESEL oraz numer telefonu.

Szczepienia odbywają się w punkcie szczepień szpitala, ul. Bielawskiego 18 budynek F.
Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo sms z informacją o godzinie szczepienia.
Prosimy o przychodzenie maksymalnie 5-10 minut przed wyznaczoną godziną – nie ma potrzeby przychodzenia wcześniej.
Obowiązkowo należy posiadać maseczkę na twarzy.

W punkcie szczepień należy wypełnić formularz kwalifikacji, można go również wydrukować, wypełnić w domu i przyjść z gotowym formularzem do szczepienia.

FORMULARZ KWALIFIKACJI

Zapraszamy!