Otwarcie Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi Breast Cancer Unit

W dniu 23 czerwca 2020 roku dokonano oficjalnego  otwarcia Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi – Breast Cancer Unit. W uroczystym przecięciu wstęgi i odsłonięciu pamiątkowej tablicy, poświęconej twórcy brzozowskiej onkologii –  doktorowi  Zbigniewowi Kubasowi, uczestniczyli przedstawiciele władz powiatowych w osobach: Pan Zdzisław Szmyd – Starostwa Brzozowski, Pan Henryk Kozik – Przewodniczący Rady Powiatu, Pan Wiesław Marchel – Przewodniczący Rady Społecznej Szpitala oraz Pani Anna Nowakowska – Prezes Fundacji Sanitas. Gospodarzami uroczystości byli: Pan Józef Gancarz – Kierownik CDiLChP – BCU i Pani Justyna Ziemiańska – Koordynator Organizacyjny  CDiLChP – BCU oraz Zarząd Szpitala w osobach: Tomasz Kondraciuk – Dyrektor, Zastępcy: Dariusz Sawka, Marcin Bochniarz, Piotr Organ, Piotr Pilawski i Zenona Radwańska – Naczelna Pielęgniarka.

Aby poznać szczegóły  dotyczące roli i działalności  Breast Cancer Unit zapraszamy na stronę internetową: