Nowoczesny system rejestracji

Rejestracja w brzozowskim szpitalu będzie szybka i sprawna, a to dlatego, że uruchomiona została nowoczesna centrala telefoniczna – CALL CENTER.
Wprowadzając ten system rejestracji  dajemy możliwość skrócenia czasu oczekiwania na połączenie, umówienia wizyty w poradni, eliminacji  kolejek w rejestracji bezpośredniej, a równocześnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów kierując się przede wszystkim ich dobrem.
Nowy sposób komunikacji pozwala na indywidualne podejście do pacjenta oraz udzielenia mu wyczerpujących informacji na interesujący go temat.

Pod numerem telefonu stacjonarnego (13) 43 09 525  pacjenci mogą dokonać rejestracji, załatwić sprawy dotyczące wizyt w poradniach specjalistycznych, także onkologicznych.
Życzymy pacjentom i sobie aby ten system  miał również wpływ na poprawę świadczonych przez nasz szpital usług medycznych.