Miły akcent współpracy

10 maja br. odwiedził nasz Szpital Pan mł. insp. dr Mariusz Skiba, Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie, by złożyć na ręce Pani Jadwigi Janusz, Pielęgniarki Oddziałowej Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, w obecności Pana Tomasza Kondraciuka MBA, Dyrektora Szpitala, podziękowanie za wzorową współpracę z Personelem  Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, za przychylność, zrozumienie i przede wszystkim za dzielenie się fachową wiedzą i umiejętnościami.

To bardzo miły gest, wyrażający uznanie dla pracy i zaangażowania personelu medycznego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Życzmy sobie, by atmosfera wzajemnego zrozumienia i wsparcia w realizacji wspólnych celów zapewnianiających bezpieczeństwo, była zawsze priorytetem. Ze swej strony pragniemy zapewnić o dalszej dobrej współpracy.

skan1