Konferencja Rak Piersi – Leczymy Razem!

Interdyscyplinarna konferencja poświęcona opiece nad pacjentkami z rakiem piersi, dedykowana szczególnie pielęgniarkom i lekarzom podstawowej opieki zdrowotnej.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Interdyscyplinarnej Konferencji “Rak piersi – leczymy razem!”

Cel:

Współczesna opieka nad pacjentami wymaga współpracy na każdym poziomie sprawowania opieki. Kooperacja pomiędzy zawodami medycznymi oraz środowiskami opieki stanowi jedyną możliwość zapewnienia efektywnej i bezpiecznej terapii dla chorych oraz polepszenia komfortu leczenia pacjentek.

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza prowadzi Centrum Leczenia Chorób Piersi (Breast Cancer Unit). Chcemy, aby działające w Brzozowie Centrum Kompetencji integrowało profesjonalistów medycznych w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu chorób piersi.

Czas i miejsce:

10.12.2022 (sobota)

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. Bronisława Markiewicza

36-200 Brzozów ul. Bielawskiego 18

REJESTRACJA TELEFONICZNA: 13 43 07 993

W GODZINACH 8:00 – 15:00, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Patronat Honorowy:

• Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia
  • Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Krośnie

Patronat:

• Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie POO
  • Konsultant Wojewódzki w dziedzinie medycyny rodzinnej dla województwa podkarpackiego