7 kwietnia Światowy Dzień Zdrowia.

Światowy Dzień Zdrowia 2024 – czyli “Moje zdrowie, moje prawo”.

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia.  W 2024 roku jego hasłem przewodnim  jest  “Moje zdrowie, moje prawo”.

Światowy Dzień Zdrowia to  dobry moment, aby o zdrowiu porozmawiać,  zwolnić tempo, zatrzymać się na chwilę i zadbać o siebie.

W tym dniu pragniemy również  złożyć wyrazy uznania oraz podziękowania za trudną codzienną pracę wszystkim pracownikom naszego Szpitala, którzy ratują życie i zdrowie drugiego człowieka.

Dziękujemy za profesjonalizm w działaniu, czas poświęcony choremu, życzliwą opiekę oraz okazywanie szacunku i zrozumienia.

Wszystkim Pracownikom życzymy, aby nie zabrakło sił, cierpliwości i uśmiechu w codziennej pracy oraz wszelkiej satysfakcji w życiu osobistym.

Dyrekcja Szpitala