Każdy może zostać Św. Mikołajem

Podziękowania :

• Składamy serdeczne podziękowanie firmie Pro Vending Przemysław Kilar, 38-500 Sanok, ul. Naftowa 4  za darowiznę w postaci soczków  Tymbark „Multivitamina”, ciasteczek „Herbatniki szkolne”, artykułów biurowych i dużego misia pluszowego, przekazanych dla dzieci-pacjentów Oddziału Dziecięcego naszego szpitala. Jest to bardzo miły gest “Mikołajowy” i godny naśladowania. Radosny akcent dla dziecka w czasie choroby.

Serdecznie dziękujemy!

Sok Tymbark – 6 opakowań x 12 szt.
2 komplety artykułów biurowych
Zabawka pluszowa – Miś – 1 szt.

Galeria zdjęć​

Bardzo dziękujemy.