Zasady przyjęcia - Poradnia Hematologii

Przyjęcia planowe na Oddział Dzienny Chemioterapii i Hematologii Onkologicznej i Oddział Hematologii Stacjonarnej realizowane są za pośrednictwem Poradni  Hematologii. Aby zostać przyjętym w poradni, konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie się na najbliższy dostępny termin.

Poradnie pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 7:25 – 15:00

W naszym Ośrodku prowadzimy dwa gabinety poradni hematologii, zlokalizowane w budynku H na poziomie -1.

Podczas wizyty w poradni lekarz w porozumieniu z pacjentem podejmie decyzję o dalszym sposobie i trybie leczenia.

Do Poradni Hematologii  niezbędne jest Skierowanie od lekarza specjalisty, lub lekarza rodzinnego.

Rejestracja do poradni  hematologii zlokalizowanych w budynku H znajduje się na poziomie -2 budynku H.
Rejestracja pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:25 – 15:00.
Rejestracja pacjentów odbywa się również telefonicznie pod numerem 13 43 07 921

Dokumenty niezbędne do zarejestrowania się:

• skierowanie
  • dowód tożsamości
  • dowód ubezpieczenia- status ubezpieczenia pacjenta sprawdzany jest na bieżąco w systemie eWUŚ. Jeżeli w systemie eWUŚ pacjent widnieje jako osoba nieubezpieczona, niezbędne będzie przedstawienie aktualnego dowodu ubezpieczenia, lub złożenie stosownej pisemnej deklaracji.

Podczas wizyty w poradni należy mieć ze sobą:

• skierowanie
  • dowód tożsamości
  • dla chcących otrzymać zwolnienie lekarskie - NIP zakładu pracy
  • komplet dokumentacji medycznej z przebiegu dotychczasowego leczenia, wyniki badań itp.
  • listę regularnie przyjmowanych leków

Każdą kolejną wizytę należy rozpocząć od zgłoszenia się do gabinetu zabiegowego na poziomie -1 celem wykonania niezbędnych badań.

DO GABINETU ZABIEGOWEGO PACJENCI WCHODZĄ POJEDYNCZO,
BEZ OSÓB
TOWARZYSZĄCYCH, PO UPRZEDNIM WEZWANIU PRZEZ PIELĘGNIARKĘ.

Schemat postępowania:

• po zakończeniu wizyty w gabinecie zabiegowym należy oczekiwać na przyjęcie do poradni.
  • Prosimy, aby do poradni udał się pacjent z maksymalnie jedną osobą towarzyszącą.
  • Każdego pacjenta po zakończeniu wizyty obowiązuje rejestracja na następny ustalony z lekarzem termin przyjęcia w rejestracji na poziomie -2.