Mikołajkowa Niezapominajka 2017

Jak co roku i tym razem bo już po raz siódmy w sobotę 16.12.2017 od godz 13:00, wolontariusze Stowarzyszenia SANITAS zawitają do naszego Szpitala Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie z Mikołajkowa Niezapominajka.

Czym jest dla nas Mikołajkowa Niezapominajka ? Dla Szpitala dla Pacjentów? Nie trzeba tłumaczenia.

Wolontariusze i całe Stowarzyszenie mówi tak: „Jesteśmy dla Was, jesteśmy dla takich chwil, by dać radość, siłę, wiarę i nadzieję. By naszym uśmiechem wywołać uśmiech na twarzach chorych, oraz sprawić by ich twarze rozświetlił uśmiech.”

I za to Was w imieniu naszym i Naszych Pacjentów DZIĘKUJEMY.

niezapominajka