Szczepienie COVID-19 - Pacjenci

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza jest szpitalem węzłowym w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19.  Oznacza to, że w naszym szpitalu wykonywane są bezpłatne szczepienia przeciwko COVID-19.

Harmonogram szczepień ustalony jest przez Ministerstwo Zdrowia, szczepienia będą wykonywane dla kolejnych grup ludności zgodnie z Narodowym Programem Szczepień.

Punkt szczepień zlokalizowany jest na parterze budynku F (Dziennego Oddziału Psychiatrycznego) – na górce, za przychodnią POZ, zielony kolor elewacji.

Pacjenci przyjmowani są wyłącznie po wcześniejszej rejestracji i zgodnie z wyznaczoną godziną zgłoszenia.

Aby zapisać się na szczepienie Pacjent musi posiadać wystawione e-skierowanie na szczepienie.
e-skierowania dla poszczególnych grup (np. 60+, 40+) są wystawiane automatycznie przez system w miarę uruchamiania zapisów dla tych grup Pacjentów.
Dla pozostałych osób e-skierowanie powinien wystawić lekarz rodzinny lub inny lekarz.

Sposoby zarejestrowania się na szczepienie:
  • telefonicznie – przez ogólnopolską infolinię 989
  • elektronicznie – przez pacjent.gov.pl
  • telefonicznie – poprzez bezpośredni kontakt ze szpitalem: 13 43 09 525 (pn-pt 8:00 - 15:00)
UWAGA! Ze względu na sposób organizacji punktu szczepień i zagrożenie epidemiologiczne nie ma możliwości rejestracji na szczepienie bezpośrednio w szpitalu. Zapewniamy Państwa, że rejestracja telefoniczna lub elektroniczna zapewni Państwu dostęp do szczepienia. W dobie pandemii jest to zarówno bezpieczniejsze jak i szybsze.

Zachęcamy do samodzielnego wydruku formularza kwalifikacji i wypełnienia go w domu (wypełniony formularz należy zabrać ze sobą na szczepienie): FORMULARZ KWALIFIKACJI

Szczegóły dotyczące akcji szczepień przeciwko Covid-19 oraz instrukcje rejestracji elektronicznej znajdziecie Państwo na stronie Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

AKTUALIZACJA 13.04.2021:

W chwili obecnej obserwujemy znacznie zwiększone ilości dostaw szczepionek do Polski, w tym do naszego punktu szczepień.
Zapraszamy do zapisywania się wszystkie osoby uprawnione zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia (osoby urodzone w latach zgodnie z listą rządową oraz osoby młodsze z ustalonych grup, m.in. medycy, nauczyciele, służby mundurowe, pacjenci onkologiczni itd.).

INFORMACJA O GRUPACH UPRAWNIONYCH